مدیریت دبیرستان سلام تجریش
نمایش 1 - 1 از 1 نتیجه

مدیریت دبیرستان سلام تجریش

 

مهندس مهدی قنبری

 

مدیریت دبیرستان سلام تجریش

 

مهندس مهدی قنبری مدیریت دبیرستان سلام تجریش از فارغ التحصیلان مدرسه نمونه رشد منطقه 16 هستند. ایشان مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه شریف اخذ کردند و دارای مدرک کارشناسی ارشد MBA  از دانشگاه تهران هستند. مهندس قنبری از سال 74 به صورت جدی وارد فعالیت های آموزشی در مدارسی همچون رشد منطقه 16 ، همت ، شهدای کارگر و ... گردیده اند . ایده تاسیس مدرسه ای با سیستم مدون آموزشی ، تربیتی و برنامه محور محصول این تجربیات است.  دبیرستان سلام تجریش اولین مدرسه از مجموعه مدارس سلام است که توسط ایشان و به اتفاق جناب آقای مهندس حجاریان مدیریت دبیرستان انرژی اتمی تاسیس گردید. 
 
یکی از ویژگی های مهم دبیرستان سلام تجریش توجه به تحولات جهانی آموزش و تغییر بستر آموزش به سیستم های نوین آموزشی است. آقای مهندس قنبری با مطالعه و بررسی آموزش و پرورش کشورهای مختلف از جمله ژاپن ، مالزی ، انگلیس ، روسیه و ترکیه در سال های مختلف ضمن تحلیل شرایط آموزش و پرورش این کشورها از الگو های مثبت و کار آمدی که امکان پیاده سازی در دبیرستان دارد بهره می گیرد.
 
 
نگاه ایشان به مدرسه به عنوان سازمانی یاد گیرنده باعث شده است پویایی همواره مد نظر بوده و دانش همواره در این مدرسه در جریان باشد. موفقیت های گسترده دبیرستان سلام تجریش در حوزه های آموزشی ، کنکور ، المپیاد ، پژوهش و فرهنگی و کسب رتبه های کشوری و جهانی محصول این نگاه است.
 
 
 
ابعاد موفقیت ها بسیار گسترده است. در حوزه های آموزشی می توانیم به  رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکورسراسری اشاره کنیم.در زمینه ی المپیاد کسب مدال های رنگارنگ المپیاد های کشوری و مدال جهانی المپیاد کامپیوتر؛ در زمینه فرهنگی کسب رتبه های برتر در مسابقات قرآن ،احکام، نهج البلاغه، تئاتر و سرود در سطح منطقه و استان ؛ در زمینه ی پژوهش  موفقیت ها در جشنواره ی خوارزمی و ایران اپن؛ در زمینه ی ورزشی مقام اول در سطح منطقه ی 1 در سال های مختلف بخشی از این افتخار آفرینی ها بوده است. و نشان می دهد طرح ها و برنامه ها معطوف به خروجی بوده است.
 
 
مهندس مهدی قنبری